Přeskočit navigační odkazy
Úvodní stránka
Kontakt
Uživatelské jméno heslo
Informační systém Domy-online je určen pro komunikaci mezi správcem na jedné straně a majiteli objektů a uživateli prostor na straně druhé. Správce exportuje základní data ze správcovského software na internetový server a tato data jsou pak přístupná v několika úrovních.
Přístup v úrovni správce: má přístup ke všem datům, může posílat „vzkazy a oznámení“ majitelům a uživatelům bytů (nebytů) a navíc může pro jednotlivé objekty (majitele) umístit libovolný dokument (poplachové směrnice, havarijní řád, mandátní smlouvu, výběrová řízení, výsledky hospodaření atd...).
Přístup v úrovni majitele objektu(ů): má přístup k datům „svých objektů“, má přehled o pohledávkách a kontech uživatelů prostor, pasportech, odečtech, počtech osob a podobně. Navíc může pro ostatní vkládat dokumenty týkající se domů (domovní řád, zápisy ze schůzí SVJ , plánované opravy, a apod).
Přístup v úrovni uživatele prostoru: má přístup jen k datům „svých objektů“, má přehled o pohledávkách, kontě (přehledu předpisů a plateb), aktuálním předpise pasportech, odečtech, počtech osob a podobně. Má k dispozici dokumenty od správce a majitele a navíc může zadat autorizovaný požadavek na opravu v domě, opravu v bytě, nahlásit změnu počtu osob, požádat o úpravu záloh a podobně.

dum1 dum3

Informační systém Domy-online byl vytvořen jako internetová nadstavba nad jednim z nelépe hodnocených správních programů Windomy. V případě zájmu je možné propojit tento systém i na jiné programy.


Copyright © 2012, O.K. Soft
webdesign TT Software, s.r.o.